GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

24.07.2026 22:45:01
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6174.786175.690.34%
GUMUSGümüş Gram88.6288.711.20%
Ons AltınOns Altın000.20%
Has AltınHas Altın6143.916144.810.34%
CEYREKALTINÇeyrek Altın9879.4810107.630.68%
YARIMALTINYarım Altın19697.2120215.260.68%
TAMALTINTam Altın39517.9140306.890.68%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını40970.0041587.000.34%
ATAALTINAta Altın40752.8441790.580.68%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3519.563523.760.68%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4507.514512.890.68%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5631.305638.020.68%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın98794.77100396.300.68%
BESLIALTINBeşli Altın200059.41204007.250.68%
GREMSEALTINGremse Altın98794.77101076.320.68%
RESATALTINReşat Altın40752.8441790.580.68%
HAMITALTINHamit Altın40752.8441790.580.68%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1786435556_Sir_Elly_s_Terrace
OTELLER

The Peninsula’dan şehirlerin üzerinde yaz rotası

dFQROr7oWzulq5Fa7Hfk9p6zEyYhamXs6GZV7nOLm8cBhceHAUc2KOyb1HmipjE5Mts
TURİZM

Tayland turisti Bangkok’un dışına taşımak için harekete geçti

1786367682_paolo_nicolello_2gOxKj594nM_unsplash
GÜNCEL

Booking.com’a karşı tazminat girişimine Türkiye’deki oteller de çağrıldı

1786359112_SAFL_G125_3D_004
ROTALAR

Sonbahar ve kış tatili için 5 rota

Scenery front of Kvernufoss waterfall with group of tourist and
ROTALAR

Yaz tatilinin rotası kuzeye kayıyor

1786096173_SunExpress
HAVACILIK

SunExpress’ten üç günde yolcu rekoru

images-_34_
ROTALAR

2026’da Türk pasaportuyla en kolay seyahat edilebilecek rotalar

1786014676__ACA3054
SEYAHAT

Kaçkarlar uluslararası dağ koşusuna hazırlanıyor

Marco Waltenspiel
GÜNCEL

Kapadokya semalarında nefes kesen gösteri: Balonlar arasında 200 km/s hızla uçtu

business-colleagues-walking-talking-and-travelin-2026-01-11-09-01-22-utc
SEYAHAT

Küresel iş seyahati harcamaları 1,71 trilyon dolarla rekor kırdı